Kontakta oss

Bengt Öhrblad - VD
bengt.ohrblad@kilnservice.se 
+46 70 612 15 00

​​​​​​​Patrik Moström - Produktionschef
patrik.mostrom@kilnservice.se
+46 70 320 53 99
 
Anneli Westlund - Ekonomi
anneli.westlund@kilnservice.se
+46 70 870 70 67
Linus Kraft - Projektledare/reservdelsförsäljning
linus.kraft@kilnservice.se
+46 70 612 15 24

Henrik Öhrblad - Projektledare
henrik.ohrblad@kilnservice.se
+46 70 949 55 00
​​​​​​​
Per Forsberg - Depåansvarig
per.forsberg@kilnservice.se
+46 70 612 15 03
Jens Westling - Tekniker 
jens.westling@kilnservice.se
+46 70 687 45 94
 
Lennart Löwenhamn - Tekniker
lennart.lowenhamn@kilnservice.se
+46 70 656 61 54

Rami Salem - Tekniker
rami.salem@kilnservice.se
+46 70 450 84 45

Robert Eklund - Tekniker
robert.eklund@kilnservice.se
+46 70 609 13 84

Företagsadress


Scandinavian Kiln Service AB
Atlasgatan 9F
​​​​​​​802 86 Gävle

E-post: info@kilnservice.se  
E-order: order@kilnservice.se
E-faktura: faktura@kilnservice.se